„Śniadanie Daje Moc”

20151106_083146    Dzień "Śniadanie Daje Moc"- 6 listopada 2015

Nasz klasa  w tym roku również przyłączyła się do Ogólnopolskiego Programu Śniadanie Daje Moc, którego jednym z elementów jest "Dzień Śniadanie Daje Moc" w tym roku przypadł na 6 listopada. Cała akcja ma propagować zdrowy tryb życia, którego podstawą jest zdrowe śniadanie każdego dnia.

   W naszej klasie zorganizowaliśmy to na zajęciach z wychowawcą, a każdy z nas przyniósł to co lubi najbardziej jeść na śniadanie. Nasze śniadanie zaczęliśmy od przygotowania produktów do wykonania pysznych i zdrowych kanapek. Natalia przyniosła opiekacz, a Kuba toster więc mieliśmy okazję do urozmaicenia naszego śniadania. Po zrobieniu pysznego i zdrowego śniadania przyszła kolej na  zjedzenie tego co przygotowaliśmy. Było pysznie:)

                                 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress