TITLE

DESCRIPTION

„Przełącz się na ekologie”

30 listopada wybraliśmy się do Cinema City na zajęcia  "Przełącz się na Ekologie". Podczas całego pobytu na interaktywnych zajęciach mogliśmy w rożny sposób poznać różnorodność środowiska  Ziemi, jak również zagrożenia jakie ja czekają, jeśli ni przełączymy się na ekologiczne myślenie i działanie.W sali 3D przyjrzeliśmy się globalnym zasobom Ziemi i dowiedzieliśmy się o alternatywnych sposobach pozyskiwania energii oraz segregacji odpadów. Co powinniśmy robić, aby utrzymać równowagę naturalna w przyrodzie i zminimalizować szkody wyrządzone królestwu roślin i zwierząt? Na to pytanie odpowiedz znaleźliśmy w sali muzyki. Efekt cieplarniany oraz jego wpływ na kształtowanie klimatu na Ziemi to myśl przewodnia seansu w sali ruchu. W sali wyobraźni nauczyliśmy się jak racjonalnie wykorzystywać zasoby naturalne a w sali inspiracji poznaliśmy surowce ekologiczne, których zastosowanie ma ogromny wpływ na ochronę środowiska. W sali interaktywnej odpowiedzieliśmy na serie punktowanych pytań z zakresu ekologii, klimatu oraz procesów zachodzących w przyrodzie. I pełni dobrych chęci wyruszyliśmy do ekologicznego działania w najbliższym środowisku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress