Nocowanie w szkole.

16/17 lutego wspólnie z klasą VI z Legionowa i klasą IV a z Jabłonny pod opieką naszej wychowawczyni i z super instruktorami nocowaliśmy w szkole. W czasie naszego pobytu w murach NEGJ w Legionowie na ul. Parkowej 27 b mieliśmy zajęcia z udzielania pierwszej pomocy z Panem Emilem Czubachowskim. Spotkaliśmy się również ze strażakami, którzy odkryli przed nami tajemnice wozu strażackiego i urządzili fantastyczny trening strażacki z niespodzianką. A potem przyszedł czas na super zabawy integracyjne klas szóstych z naszymi wychowawczyniami i wspólny seans kinowy z popcornem. Po porannej pobudce okazało się, że to jeszcze nie koniec atrakcji i po śniadaniu poćwiczyliśmy trochę z instruktorem różnego rodzaju sposoby samoobrony. A oto jak super się bawiliśmy...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress