TITLE

DESCRIPTION

Dzień Języków Obcych

Takich lekcji z pewnością szybko nie zapomnimy! Jednego dnia poznaliśmy kulturę, kuchnię i różne ciekawostki na temat Chile, Kolumbii, Argentyny, Hiszpanii i Meksyku. Czuliśmy się jak w niezwykłej podróży! Uczyliśmy się tańca flamenco od profesjonalnej tancerki, braliśmy udział w różnych zabawach i oglądaliśmy ciekawe prezentacje. Zadaniem naszej klasy było przygotowanie stoiska przedstawiającego najważniejsze i najciekawsze informacje dotyczące Chile. Dzięki pomocy rodziców oraz temu, że każdy z nas bardzo się zaangażował, nasza wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. 🙂 Część klasy przygotowała piękne plakaty i flagi. Inni przynieśli mnóstwo chilijskich pyszności. Odwiedzający otrzymywali od dzieci mapki i słowniczki, a ponadto mogli podziwiać wybuch wulkanu!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress