TITLE

DESCRIPTION

Dzień Języków Obcych

W tym roku Dzień Języków Obcych obchodziliśmy 11 października pod hasłem  „El Dia de Hispanidad”, czyli Dzień Języka Hiszpańskiego.

Klasy IV-VI z naszej szkoły przygotowały stoiska wybranego państwa hiszpańskojęzycznego. My przygotowaliśmy prezentacje, potrawy i ilustracje przedstawiające Argentynę.Mieliśmy okazję odbyć także ciekawe podróże po Chile, Meksyku, Kolumbii i Hiszpanii i  degustować potrawy pochodzących z tych państw.Profesjonalna tancerka i choreografka opowiedziała nam o historii tańca flamenco,oraz potrzebnych w tym tańcu przedmiotach, a następnie wykonała ten taniec i nauczyła nas kilku podstawowych kroków. Odbył się też konkurs na najładniejszy plakat kraju hiszpańskojęzycznego. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Ciekawie w jaki rejon świata wybierzemy  się za rok.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress